o mnie

O mnie

Nazywam się Piotr Ślęzak, jestem trenerem fryzjerstwa z międzynarodowym doświadczeniem pracy z fryzjerami na różnych poziomach zaawansowania. Swoje doświadczenie zdobywałem w najlepszych akademiach fryzjerskich w Polsce i za granicą, takich jak: Popham Sassoon Salon Partners w Oxfordzie, Akademia Vidal Sassoon, Trevor Sorbie w Londynie czy Education by Dobrawa w Warszawie.

Do Fryzjerstwa doprowadziła mnie dziecięca fascynacja bryłą. Na każdą fryzurę patrzę wnikliwym okiem rzeźbiarza, włosy traktuję jako materiał, nożyczki jako dłuto, fryzjerstwo zaś jako formę sztuki i drogę kreatywnego rozwoju.

W swojej pracy stawiam na funkcjonalność formy i minimalizm. Uważam, że mariaż wiedzy technicznej, architektonicznej precyzji i kreatywności to gwarant doskonałych cięć. Moją misją jest dzielenie się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, zdradzenie tajników technik fryzjerstwa opartych na świadomym projektowaniu i geometrii zgodnie ze sztuką Vidal Sassoon oraz wyszkoleniem mistrzów fryzjerstwa na światowym poziomie.

podpis
PRACA Z WŁOSAMI TO ARCHITEKTURA Z LUDZKIM PIERWIASTKIEM
Vidal Sassoon